psy atshakos


Pasidalink savo nuomone apie muziką !

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

Admin
Admin

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 03:33 pm

Standartinė 13 Lie 2006 07:28 pm

psy atshakos

sveiki,
mazhaj ka ishmanau apie pshy tranze muzika. butu malonu jei kas nors parekomenduotumet sunkesniu jos sroviu ar atlikeju, na kazko nestandartinio tamsesnio ir verto paieshkos bei parsisiuntimo laiko.
dekui
no man no problem
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 177

Užsiregistravo: 03 Lie 2006 07:28 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 14 Lie 2006 11:51 pm

Derango, Dark Soho, Battle of the Future Buddhas is darkpsy mano megstamiausi, bet siaip yra geresnio psy nei dark ;p
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 303

Užsiregistravo: 15 Bal 2006 07:27 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 16 Lie 2006 02:19 am

tomoyo rašė:Derango, Dark Soho, Battle of the Future Buddhas is darkpsy mano megstamiausi, bet siaip yra geresnio psy nei dark ;p

kiekvienam sawo... idomu kox tas tavo "geresnis psy"
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 16 Lie 2006 09:01 am

Geriausia yra goa, dark psy labai jau nuvalkiotas ir monotoniskas, beabejo yra ir goa prasto, bet maziau.
Dance 2 Trance
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Lie 2006 09:51 am

Lauris_Psi rašė:
tomoyo rašė:Derango, Dark Soho, Battle of the Future Buddhas is darkpsy mano megstamiausi, bet siaip yra geresnio psy nei dark ;p

kiekvienam sawo... idomu kox tas tavo "geresnis psy"


Lauri, kas pas tau per parke su darku, nesigliuchink, kiek zmoniu, tiek nuomoniu :D
man geresnio uz progressive psy nera :D :D :D
Vartotojo avataras

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 108

Užsiregistravo: 12 Bir 2006 12:57 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Lie 2006 11:31 am

Xynus rašė:
Lauris_Psi rašė:
tomoyo rašė:Derango, Dark Soho, Battle of the Future Buddhas is darkpsy mano megstamiausi, bet siaip yra geresnio psy nei dark ;p

kiekvienam sawo... idomu kox tas tavo "geresnis psy"


Lauri, kas pas tau per parke su darku, nesigliuchink, kiek zmoniu, tiek nuomoniu :D
man geresnio uz progressive psy nera :D :D :D


Xynus gal gali parekomenduot kokiu geru progressive psy atlikeju, ar gabaliuku?
Dance 2 Trance
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 177

Užsiregistravo: 03 Lie 2006 07:28 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 17 Lie 2006 10:10 pm

Dark psy per daug i industrial/goth eina, del to prasideda visokios dramos ir pan. Del progressive psy, tai muzikos yra geros (vibrasphere, ticon), bet psichodeliskumo beveik nulis.
Belieka tik pritarti chignix, nes goa yra unikaliausias psy subzanras. JAu nekalbant apie oldschool sedevrus.
Vartotojo avataras

Admin
Admin

Pranešimai: 11

Užsiregistravo: 05 Bal 2006 03:33 pm

Standartinė 18 Lie 2006 11:21 pm

thanks,

.. testing time..
no man no problem

Registered user
Registered user

Pranešimai: 1

Užsiregistravo: 25 Lie 2006 09:50 am

Standartinė 25 Lie 2006 09:52 am

Trance is the most emotional genre. It can make you cry, make you shout, make you cheer, and make you celebrate absolutely nothing of substance except pure, ecstatic bliss. This is interesting, when at one time it was very repetitive and hypnotic (hence its label 'trance') and was very easy to get lost in whilst divulging in aforementioned emotions. But now it's quite difficult to get entranced due mostly to the fact that the genre has devolved into such trite, derivative junk that even the biggest culprits of it are having trouble lying about how interesting it is. If you ignore the cliched, breakdown-build-anthem template side of the genre that is so canned and predictable you can set your watch to it, trance is still pretty fun. Unless you're trying to be a Sasha worshipping pretentious snob not partaking in that, in which case you don't even want to admit you're listening to trance anymore.

--
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 298

Užsiregistravo: 05 Bir 2006 07:03 am

Miestas: inrotation

Standartinė 17 Rgp 2006 12:04 am

2kormuz: tikrai verta pasidometi xenomorph kuryba. check his website. jis zostkas chernushnikas, bet dirba ir kuria tikrai labai profesionaliai.
www.xeno-morph.net

Registered user
Registered user

Pranešimai: 1

Užsiregistravo: 26 Rgp 2006 10:45 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 26 Rgp 2006 11:46 pm

O kas nors is jusu klausosi Astrix??? jei taip, tei kaip jum jo stilius?? :)
LOVE PEACE & UNITY 4EVER :}
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 27 Rgp 2006 04:48 pm

heh, na as paklausau kartais astrix ta, bet jis man didelio susizavejimo nekelia... nzn gal del to, kad jo muzikoje izvelgiu kazkokiu popsiniu elementu...:/ O siaip ar taip man patinka siek tiek sunkesnis..:)
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 24

Užsiregistravo: 31 Rgp 2006 05:47 pm

Miestas: Alytus

Standartinė 01 Rgs 2006 01:46 pm

ex, o ash kaip ten bebutu kolkas iki ausu isimylejus Scorb'us ^^ :) tokia muzika, kuri sugniauzia ir ishskraidina kazkur toli toli i kelione, kartu su savimi :) :roll: viska ka klausausi ir yra pan stiliaus, nelabai vat megstu tik progresive psy trance. patinka visishkai ishneshantis su yvairiausiais garseliais, tokiais, kuriu paklausius jautiesi lyg vaikshciotum po pelkiu gludumas.. naj naj naj.. nu zdz vat va taip vat :D lol
εïз P.L.U.R.ॐ

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 04 Rgs 2006 06:56 pm

na chia tik mano nuomone, bet manau, kad shitas "dark psy" bullshitas yra... nesupykit niekas, tik mano nuomone.... :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 411

Užsiregistravo: 06 Bal 2006 07:41 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 06 Rgs 2006 10:51 am

Minius rašė:na chia tik mano nuomone, bet manau, kad shitas "dark psy" bullshitas yra... nesupykit niekas, tik mano nuomone.... :lol: :lol: :lol:


pas kiekviena savo nuomone, tavarishchi...darkas yra nakties dievas, kai purslai tykshta ish taves ir turbulentishkai uzhsuka i fliurines dekoru matricas :D
o vat pigus full-on'as tai totale scheisse :twisted:
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 177

Užsiregistravo: 03 Lie 2006 07:28 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 06 Rgs 2006 09:11 pm

Xynus rašė:pas kiekviena savo nuomone, tavarishchi...darkas yra nakties dievas, kai purslai tykshta ish taves ir turbulentishkai uzhsuka i fliurines dekoru matricas :D
o vat pigus full-on'as tai totale scheisse :twisted:


Ir dark, ir full-on (ir prog taip pat) yra masiskai gaminamas. Todel visur bus scheisse. Yra full-on, kuris kala daug geriau negu darkas, bet yra ir dark, kuris uzveza. Apskritai vieniem patinka labiau tas, kitiem kitas, tretiem dar kazkas. As asmeniskai visu paklausau ir issirenku perlus.
Vartotojo avataras

registered user
registered user

Pranešimai: 4

Užsiregistravo: 11 Lie 2006 03:51 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 20 Rgs 2006 09:35 am

Suprantu, kad diskusija klysta i kas kam patinka, o ne i stiliu skirtumu isaiskinima.
Gal visgi kas galetu grubiai skirtumus primesti, man (visiskam naujokui) butu labai idomu.

P.S. zinau kad yra melodingas ar morning (kur kniaukimo daugiau, o beato maziau) gal galite parekomenduot is kur parsisiust, ar galite perrasyti koki CD MP3. su mielu noru susitikciau padiskutuoti. Buciau be galo dekingas.
Visuotine Pasaulio Laime
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 21 Rgs 2006 08:07 am

JOa... darkas spinduliuoja energija ir groovu.... :) Man dark'as vienas is mieliausiu psy atshaku... Dark'e jauciasi kazkokia agresija, bet ta agresija labai maloni ir sukelia siurpuliukus... na cia bent jau man :)

Peace!
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 177

Užsiregistravo: 03 Lie 2006 07:28 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 22 Rgs 2006 05:24 pm

Goa trance (is ko ir prasidejo visas psy judejimas; ne apie hipiu 70s cia) is pradziu turejo sunku beata, vezancius basslines ir melodijas, dazniausiai kupinas 16-tainiu natu. Kas jau supratot, kalbu apie Man With No Name. Taip pat yra greitas goa su maziau isreikstais bassline'ais, bet crazy melodijomis, kurios neretai panasios i hindu folk'a. Taip buvo pries gera desimti metu. Respect.

Psytrance panasus i goa, tik be vezanciu melodiju, o daugiau visokiu garsu dariniu, sci-fi efektu, ir t.t. Na cia kaip techno - isiklausius galima visko izvelgti.

Dar yra progressive psy, kuris labiau progressive, o ne psy. Nezinau, kodel isvis prie pavadinimo pridejo 'psy', nes ten to nera. Tai labiau muzika sokti klube, o ne lakstyti po miska. Arba siaip klausimui, kartais pries miega, ziurint koks prodiuseris. Turbut ramiausias zanras. Cia yra ir funky tracku, ir rimtu, ir liudnesniu.

Full-on psy bruozas - burzgiantys, duzgiantys, kartais visai nieko bassline'ai. Buna melodiju (vel kartais). Full-on dazniausiai ir girdisi, kur zmones kalba apie psy. Del populiarumo nupopsejo ir neretai gali sukelti pykinima.

Na ir suomi-saundi, freeform psy, experimental psy, ar whatever. Dazniausiai crazy fuq'd up muzika, bassline sokineja per gamas kaip patrakes, cia isgirsi visus imanomus samplus, nuo misko pauksciuku ciulbejimo iki vaiku verksmo, idm'erio zaidimu su sampleriu ar beprasmiu dialogu is filmu (tiesa, sitai budinga beveik visiems psy subzanrams, neisivaizduoju kodel).

Apie dark-psy nekalbesiu, nes cia yra zmoniu, geriau ismananciu apie ji.

Intermediat user
Intermediat user

Pranešimai: 92

Užsiregistravo: 04 Rgs 2006 06:54 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 23 Rgs 2006 07:55 pm

man tai patinka kokybishkas trancas ir nesvarbu ar tai goa ar progressive, didzhiausia problema yra tame kad nera nauju ideju viskas nuvalkiota, darkas ishvis yra ne trancas( o kiek kritikos susilaukt galima uzh toki drasu teigini :D ) na zhodzhiu pats pagrindas trance muzikos yra tas kad shokant muzikos ritmas susilieja su tavo shirdies ritmu, na chia mano tokia izvalga gal ash ir neteisus.
DJ SKAZI DALI ASTRIX INFECTED MUSHROOM YAHEL KILARGH!!! DARK PSY PLUR BOM SHANKAR SHANTI SHANTI HARE KRISHNA HARE HARE HARE RAMA
Kitas

Grįžti į Muzika / Music

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007