Autorines teises


Pasidalink savo nuomone apie muziką !

Moderatoriai: mFungus, Xynus, DoHm, moderators

Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 05 Kov 2008 03:31 pm

Autorines teises

Sveiki,

Kaip tik yra vienas klausimelis, kuris ka tik pakuteno man makaule.
Esu anksciau sukures viena cilo tracka su lietuviu liaudies motyvais ansamblio ratilio ir ten panaudotas vienas trackas butent mano kuriniui.
Siuo metu kuriu taip po gi viena kurinuka su lietuviu liaudies motyvais! Yra sansu, kad kaikuriuos kurinius paims i uzsienio releasa, ar realiai galiu kenteti nuo to , kad esu panaudojes keleta tracku savo trackuose?

gal kas apie tai domejotes?
Vartotojo avataras

Registered user
Registered  user

Pranešimai: 9

Užsiregistravo: 26 Kov 2007 03:41 pm

Miestas: vil nius

Standartinė 05 Kov 2008 04:07 pm

Lietuviu liaudies folkloras, tame tarpe ir muzika nera ginama LR autoriu ir gretutiniu teisiu istatymo. Taciau jei naudojai konkretaus ansamblio kurini, manau reiketu pasidometi ar ten tikrai liaudies kuryba, ar liaudiskai atliktas kokio nors autoriaus darbas.
Vartotojo avataras

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 298

Užsiregistravo: 05 Bir 2006 07:03 am

Miestas: inrotation

Standartinė 24 Bal 2008 03:17 am

showbiznisss

kiek zinau, sempluoja tranzeriai, nieko neatsiklausdami. autorines teises ir visa kt blabla liecia tu, kurie pinigus daro. piniguose esme. jei babkiu is to nesidarai perdaug, labai abejotina, kad kas nors priestaraus ir apskritai suzinos.. kitavertus, galetu atsitikti taip, kad techno miksas galetu izeisti original atlikejus. jei yra galimybe, galima atsiklausti. siaip grazu butu ir ramu.

Advanced user
Advanced user

Pranešimai: 424

Užsiregistravo: 08 Lap 2006 03:17 pm

Miestas: Vilnius

Standartinė 24 Bal 2008 09:45 am

kalbant apie legaluma :

jei gerai pamenu, tai sesidu tiesa, - kurinio autorines teises galioja apie, atrodo, 100 metu..gal siek tiek daugiau (faktiskai, kol kurejas gyvas), o tuomet sukakoja "senaties terminas" ir visa ta individualioji kuryba tampa salies kulturiniu paveldu..idomu ar Bitlai ir Elvis jau tapo?..

o del, va, atlikeju teisiu tai reiketu pasidominti labiau - cia jau nieko konkretesnio negaleciau pasakyt..geriausiai pasiskambink i LATGA - jie tikrai tau viska papasakos.

..zinau tik tiek, kad anksciau betkokio kurinio berods 3-5 sek. samplas skaitesi legalus, taciau kazkas lyg ir keitesi ir atrodo dabar yra tokia tvarka, kad nesvarbu trukme, turi gauti autoriaus sutikima.

http://www.latga.lt
Vartotojo avataras

blabbermouth
blabbermouth

Pranešimai: 1230

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006 09:18 am

Miestas: Vilnius

Standartinė 24 Bal 2008 10:00 am

dekuo uz informacija Jums visiems. Siaip y latga jau rasiau seniau cia tai man ten ilga litanija kai dejo, bet visome kiek atsimenu isejo, kad NE NEGALIMA :D Nu aisku ne gi sakys , kad jo "Imk tik ir ir remixuok ir daryk" :)

O siaip tai manau undergroundo (Kaip shoom ir daugelis man sake) nelabai kaso tokie dalykeliai...

p.s. reik tiketis...

Grįžti į Muzika / Music

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007